Stig Wennström oljemålning

Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

3 000 SEK

STIG WENNSTRÖM (född 1938): Eka, signerad Stig Wennström, olja på duk, ca 73x66 cm

304550

2015-04-10