Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, 3+3 st, porslin, Kina, Qianlong, dekor i underglasyrblått, motiv av fåglar i trädgård, respektive pagodalandskap, diameter ca 23 cm
Lagningar, smärre nagg
304563
2015-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här