Nils Landberg tulpanglas

Nils Landberg tulpanglas
Nils Landberg tulpanglas
Nils Landberg tulpanglas
Nils Landberg tulpanglas
Nils Landberg tulpanglas
Nils Landberg tulpanglas
Nils Landberg tulpanglas
Nils Landberg tulpanglas

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NILS LANDBERG, tulpanglas, Orrefors, underfång i grönt och rött, signerad Orrefors Expo Nu 312-57, höjd ca 47 cm

Inga nagg eller märken.

304565

2015-04-24