Skåp barockstil

Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil

Klubbat för:

950 SEK

2 000 SEK

SKÅP, 2 st., barockstil, 1900-tal, betsad ek, skuren dekor, höjd ca 56, 49x30 cm

Omarbetade, slitage

304566

2015-04-09