Bokskåp nyrenässans
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, 2-delat, 1800-tal, nyrenässans, valnötsfanér, delvis svärtade detaljer, höjd ca 241, 94x49 cm
Lösa delar medföljer, delar saknas, skador, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
304572
2015-04-09