Bokskåp nyrenässans

Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans

Klubbat för:

2 200 SEK

4 000 SEK

BOKSKÅP, 2-delat, 1800-tal, nyrenässans, valnötsfanér, delvis svärtade detaljer, höjd ca 241, 94x49 cm

Lösa delar medföljer, delar saknas, skador, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

304572

2015-04-09