Skrivbord i engelsk stil

Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD med guldpräglad grön läderskiva, 1900-tal, engelsk stil, 2 lådor i sarg, höjd ca 76, 137x76 cm

Slitage, nyckel saknas

304573

2015-04-10