Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2015-04-09
304575
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956), Motiv mot söder mellan Blasieholmen och skeppsholmen, Stockholm, signerad Kliuchnikov 2006, daterad 2006 á tergo, olja på duk, ca 70 x 100 cm
Oramad