Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
WILHELM KÅGE, skål, Gustavsberg, 1950-tal, Farsta, roströd och blå glasyr, signerad FARSTA KÅGE samt Gustavsbergs studio Å, höjd ca 9, diameter ca 19 cm
Zustandsbeschreibung
Fotring med lagning
304595
2015-04-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner