Berhard Oscarsson oljemålning

Berhard Oscarsson oljemålning
Berhard Oscarsson oljemålning
Berhard Oscarsson oljemålning
Berhard Oscarsson oljemålning
Berhard Oscarsson oljemålning
Berhard Oscarsson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERHARD OSCARSSON (1894-1977): Borgholms slottsruin, signerad, olja på duk, ca 40x74 cm

304598

2015-04-10