Afrikansk mask

Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MASK, Bini, Nigeria, skuret och patinerat trä, höjd 31 cm,
Proveniens: inköpt från Max Willborg

Skador, insektsangrepp, torrspricka

304604

2015-04-10