Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MASK, Bini, Nigeria, skuret och patinerat trä, höjd 31 cm,
Proveniens: inköpt från Max Willborg
Skador, insektsangrepp, torrspricka
304604
2015-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här