Linolsoldater

Linolsoldater
Linolsoldater
Linolsoldater
Linolsoldater
Linolsoldater
Linolsoldater

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINEOLSOLDATER, 39 st, 1930/40-tal, Tyskland, bestående av bl a General Mackensen

Slitage, skador

304611

2015-04-10