Barnsäng 1900-talets första hälft
2015-04-10
304626
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BARNSÄNG, 1900-talets första hälft, bemålad, utdragbar, bäddmått ca 53, total längd 175 cm
Bruksslitage, smärre färgbortfall