Frans Timén oljemålning

Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FRANS TIMÉN (1883-1968): "Afton över land och hav Kustmotiv, signerad och daterad 1951, olja på duk, 38x50 cm

304630

2015-04-10