Kuverttallrikar supkoppar Skultuna

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 6 st., SUPKOPPAR, 6 st., Skultuna, mässingspläterat, märkta Skultuna resp signerade P. Forsell Skultuna Sweden, originalaskar medföljer, diameter ca 6-30 cm

Bruksslitage, askar med fläckar

304645

2015-04-10