Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1900-talets början, barockstil, bemålat, höjd 77, 205x93 cm
PROVENIENS: Hedenäset, Tornedalen
Slitage
304653
2015-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här