Milus armbandsur i 18 k

Milus armbandsur i 18 k
Milus armbandsur i 18 k
Milus armbandsur i 18 k
Milus armbandsur i 18 k
Milus armbandsur i 18 k
Milus armbandsur i 18 k
Milus armbandsur i 18 k
Milus armbandsur i 18 k
Milus armbandsur i 18 k
Milus armbandsur i 18 k

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

MILUS, 18 k roséguld, herrarmbandsur, 1950/60-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, meshlänk i 18 k, urverket märkt Milus Watch Co, diameter 33 mm, vikt ca 69 g

Glas och tavla med skador, slitage

304660

2015-04-11