Milus armbandsur i 18 k
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
13 000 SEK
MILUS, 18 k roséguld, herrarmbandsur, 1950/60-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, meshlänk i 18 k, urverket märkt Milus Watch Co, diameter 33 mm, vikt ca 69 g
Glas och tavla med skador, slitage
304660
2015-04-11