Herrfickur i 18 k

Herrfickur i 18 k
Herrfickur i 18 k
Herrfickur i 18 k
Herrfickur i 18 k
Herrfickur i 18 k
Herrfickur i 18 k
Herrfickur i 18 k
Herrfickur i 18 k
Herrfickur i 18 k
Herrfickur i 18 k

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FICKUR, 18 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla, innerboett i metall, ankargång, breguetspiral, lagerstenar med skruvade chatonger, boett nr: 352405, diameter 52 mm, vikt ca 102 g

Monogram, tavla med skador, boett med bucklor

304661

2015-04-12