Herrfickur i 18 k
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FICKUR, 18 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla, innerboett i metall, ankargång, breguetspiral, lagerstenar med skruvade chatonger, boett nr: 352405, diameter 52 mm, vikt ca 102 g
Monogram, tavla med skador, boett med bucklor
304661
2015-04-12