Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKARMATUR, 1900-tal, glas samt stomme i mässing, sex ljuspunkter, dekor av blommor i glas med bronserade knoppar, diameter ca 47 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage
304674
2015-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här