Plafond med glasdekor

Plafond med glasdekor
Plafond med glasdekor
Plafond med glasdekor
Plafond med glasdekor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-tal, glas samt stomme i mässing, sex ljuspunkter, dekor av blommor i glas med bronserade knoppar, diameter ca 47 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage

304674

2015-04-11