Ulf Qvarnström kolteckning

Ulf Qvarnström kolteckning
Ulf Qvarnström kolteckning
Ulf Qvarnström kolteckning
Ulf Qvarnström kolteckning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF QVARNSTRÖM (1800-tal): Nakenstudie, signerad och datered Ulf Qvarnström Jan 1849, kolteckning, 40x58 cm

Hanteringsveck

304685

2015-04-11