Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, omkring 1900, furu, 30 lådor med beslag i mässing, höjd ca 100, 77x41 cm
PROVENIENS: Har stått på ett tryckeri för att förvara trycktyper i.

Slitage, bortfall, märken, kompletterat

304711

2015-04-11