Byrå
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, omkring 1900, furu, 30 lådor med beslag i mässing, höjd ca 100, 77x41 cm
PROVENIENS: Har stått på ett tryckeri för att förvara trycktyper i.
Slitage, bortfall, märken, kompletterat
304711
2015-04-11