Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Tupp i hönsgården, signerad och daterad VKliuchnikov 12, olja på duk, ca 41x33 cm

Oramad

304728

2015-04-11