Zoia oljemålning

Zoia oljemålning
Zoia oljemålning
Zoia oljemålning
Zoia oljemålning
Zoia oljemålning
Zoia oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZOIA KRUKOWSKAJA (1903-1999): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad Zoia, 100x80 cm

Smärre färbortfall

304762

2015-04-11