Spelbord England

Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPELBORD, England, 1800-tal, fanérat i mahogny, skulpterad dekor, höjd ca 80, 87x43 cm

Ytskador

304766

2015-04-11