Salvador Dali torrnål

Salvador Dali torrnål
Salvador Dali torrnål

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Femme au cochon, ur Faust, 1968/69, signerad och numrerad Dali EA, torrnål med kolorering, ca 38x28 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 299

304768

2015-04-11