Roy Friberg litografi

Roy Friberg litografi
Roy Friberg litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROY FRIBERG (född 1920), komposition, signerad och daterad RF 77, 104/350, färglitografi, 54x74 cm

304775

2015-04-11