Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KÄTHE KOLLWITZ (1867-1945): Brot!, 1924, signerad Kollwitz i blyerts, litografi, 36x28 cm, bladstorlek 50x35 cm, oramad
Litteratur: Knesebeck 208
304789
2015-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här