Käthe Kollwitz litografi

Käthe Kollwitz litografi
Käthe Kollwitz litografi
Käthe Kollwitz litografi
Käthe Kollwitz litografi

Klubbat för:

8 200 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

KÄTHE KOLLWITZ (1867-1945): Brot!, 1924, signerad Kollwitz i blyerts, litografi, 36x28 cm, bladstorlek 50x35 cm, oramad
Litteratur: Knesebeck 208

Kuntoraportti

304789

Päivämäärä:

2015-04-14