Käthe Kollwitz litografi
Klubbat för:
8 200 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
KÄTHE KOLLWITZ (1867-1945): Brot!, 1924, signerad Kollwitz i blyerts, litografi, 36x28 cm, bladstorlek 50x35 cm, oramad
Litteratur: Knesebeck 208
Kuntoraportti
304789
Päivämäärä:
2015-04-14