Maija Ponsi-Pettinen oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAIJA PONSI-PETTINEN (1925-1991): Månnatten, signerad och daterad M. Ponsi-Pettinen -81, olja på duk, ca 61x61 cm

Mindre ytskador

304806

2015-04-11