Fat Kina Familie Rose

Fat Kina Familie Rose
Fat Kina Familie Rose
Fat Kina Familie Rose
Fat Kina Familie Rose

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, porslin, Kina, 1800-tal, polykrom dekor i emaljfärger med nituv av blommor fladdermöss och lyckotecken, diameter ca 28 cm

Dekorslitage

304820

2015-04-12