Toilettebord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTEBORD, 1800-talets andra hälft, fanérad i björk och björkrot, höjd 148, 96x51 cm

Lösa delar medföljer, sprickor, fanérskador, fanérbortfall

304847

2015-04-11