Toilettebord 1800-talets andra hälft
2015-04-11
304847
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOILETTEBORD, 1800-talets andra hälft, fanérad i björk och björkrot, höjd 148, 96x51 cm
Lösa delar medföljer, sprickor, fanérskador, fanérbortfall