Taklampa i skuret trä

Taklampa i skuret trä
Taklampa i skuret trä
Taklampa i skuret trä
Taklampa i skuret trä

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-tal, sex ljusarmar, skuren i trä, diameter ca 78, höjd c a 102 cm

Slitage, ej funktionstestad

304863

2015-04-11