Maria Boczewska litografier

Maria Boczewska litografier
Maria Boczewska litografier
Maria Boczewska litografier
Maria Boczewska litografier

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARIA BOCZEWSKA (född 1940): (2) "Över Söders takåsar" resp "Yttersta Tvärgränd", signerade och numrerade, färglitografier, vardera ca 18 x 21 cm

304866

2015-04-11