Sybord Berndt Frihagen för SMF
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BERNDT FRIDHAGEN, sybord, för Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, mahognyfanér, underrede med utdragbar korg, på hjultrissor med hylsor i mässing, etikettmärkt SMF Bodafors, höjd 60, tottalt 120x60 cm
Slitage, hjultrissor med skador
304870
2015-04-11