Sybord Berndt Frihagen för SMF

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BERNDT FRIDHAGEN, sybord, för Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, mahognyfanér, underrede med utdragbar korg, på hjultrissor med hylsor i mässing, etikettmärkt SMF Bodafors, höjd 60, tottalt 120x60 cm

Slitage, hjultrissor med skador

304870

2015-04-11