Robert Högfeldt akvarell
2015-04-12
304899
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): "Lyssnande troll", signerad R. Högfeldt, blandteknik, ca 17 x 22 cm