Matbord mahogny

Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, 1900-tal, mahognyfanér, 4 iläggsskivor varav en med sarg, höjd ca 74,5,172x116,5, totallängd ca 412 cm

Bruksslitage, enstaka märken

304909

2015-04-12