Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AMPEL, 1800-talets andra hälft, blå kupa med dekor av bemålade vinrankor, förgyllda delar av bl a lejonmaskaroner, vit frostad plafonddel, total höjd ca 78 cm
Senare elektrifierad
304910
2015-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här