Wihelm Behm oljemålning

Wihelm Behm oljemålning
Wihelm Behm oljemålning
Wihelm Behm oljemålning
Wihelm Behm oljemålning
Wihelm Behm oljemålning
Wihelm Behm oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

WILHELM BEHM (1859-1934): Insjö med näckrosor, signerad och daterad Wilh Behm 1896, olja på duk 53 x 72 cm

Lagninga

304918

2015-04-12