Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARVID JOHANSSON (1862-1923): Fartyg i natten, signerad Arv Johansson, olja på duk, ca 44 x 67 cm
Enstaka fläckar
304919
2015-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här