Arvid Johansson oljemålning

Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARVID JOHANSSON (1862-1923): Fartyg i natten, signerad Arv Johansson, olja på duk, ca 44 x 67 cm

Enstaka fläckar

304919

2015-04-12