Däckstol

Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DÄCKSTOL, 1900-talets första hälft, bambu, med gummerade hjul framtill, dyna medföljer, längd ca 152,

Blekt, slitage, skador, skadat gummi

304923

2015-04-12