Trädgårdsstolar 1 par
2015-04-12
304933
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, 1900-tal, bemålade, totalhöjd ca 95 cm, enligt uppgift kopior efter 1930-talsförlaga från Hälsingland
Ytliga sprickor, bruksslitage