Mercedes Benz kylare

Mercedes Benz kylare
Mercedes Benz kylare
Mercedes Benz kylare
Mercedes Benz kylare
Mercedes Benz kylare
Mercedes Benz kylare
Mercedes Benz kylare
Mercedes Benz kylare

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MERCEDES BENZ, kylare, 1900-tal, krom med dekaler, ca 75x55 cm

Bucklor, slitage

304940

2015-04-12