Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, urtavaln märkt Rob Engström Stockholm, höjd ca 92 cm
Pendel finns, nyckel saknas, smärre skador
304944
2015-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här