Väggpendyl Rob Engström

Väggpendyl Rob Engström
Väggpendyl Rob Engström
Väggpendyl Rob Engström
Väggpendyl Rob Engström
Väggpendyl Rob Engström
Väggpendyl Rob Engström

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, urtavaln märkt Rob Engström Stockholm, höjd ca 92 cm

Pendel finns, nyckel saknas, smärre skador

304944

2015-04-12