Marc Chagall litografi internationell

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): La Lune Noire, färglitografi, signerad och numrerad Marc Chagall 33/40, 31x24 cm
LITTERATUR: Mourlot 293

304947

2015-04-23