Saltkar 1 par porfyr

Saltkar 1 par porfyr
Saltkar 1 par porfyr
Saltkar 1 par porfyr
Saltkar 1 par porfyr
Saltkar 1 par porfyr
Saltkar 1 par porfyr

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALTKAR, 1 par, porfyr, fasetterade kanter, ställning av brännförgylld brons på 3 tassfötter, 1800-tal, höjd 3,9 cm

Ställningen med ristat personnummer undertill, smärre kantnagg

304951

2015-04-12