Skedar snusdosa silver

Skedar snusdosa silver
Skedar snusdosa silver
Skedar snusdosa silver
Skedar snusdosa silver
Skedar snusdosa silver
Skedar snusdosa silver
Skedar snusdosa silver
Skedar snusdosa silver
Skedar snusdosa silver
Skedar snusdosa silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MOCKASKEDAR, 12 st., 1950-tal, sterlingsilver, i etui, RESESET, modell Empire, namngravyr, bestående av: bordsgaffel, bordskniv, bordssked, kaffesked, SNUSDOSA, SKEDAR, 5 st., 18-1900-tal, olika modeller, total vikt exkl. kniv ca 380 g

Slitage

304954

2015-04-14