Skedar snusdosa silver
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MOCKASKEDAR, 12 st., 1950-tal, sterlingsilver, i etui, RESESET, modell Empire, namngravyr, bestående av: bordsgaffel, bordskniv, bordssked, kaffesked, SNUSDOSA, SKEDAR, 5 st., 18-1900-tal, olika modeller, total vikt exkl. kniv ca 380 g
Slitage
304954
2015-04-14