Vitvinsglas 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITVINSGLAS, 12 st, 1900-talets första hälft, överfång i olika färger, slipad dekor, höjd ca 19,5 cm

Smärre nagg

304959

2015-04-12